Онкоцентърът в Русе получи дарение от Франция
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Дарение – легла, шкафове и различни медицински консумативи получи Комплексният онкологичен център в Русе.
Благотворителната инициатива е на Международна организация за взаимопомощ от региона Лион -Гренобъл /бивша скаутска организация/ и се осъществява с любезното съдействие на русенската неправителствена организация „Дар“.
„Това не е първото дарение, което нашите приятели от Франция правят за болнолежащите и служителитр в онкодиспансера. Изказваме нашите сърдечни благодарности за подкрепата, която проявяват към всички нас за пореден път!“, каза в тази връзка управителят на диспансера д-р Камен Кожухаров






























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...