Обраха жилище във Ветово

0
Задигнаха злато за 1 600 лева
Задигнаха злато за 1 600 лева Снимка: Кадър от TVN

Разследване по сигнал за извършена кражба от жилище на ул. „Баба Тонка“ в гр. Ветово е започнато в РУ - Ветово.

Сигнал за престъплението е постъпил вчера вечерта. Според заявеното от потърпевшите са откраднати златни накити на стойност 1600 лв.

Случаят е документиран от органите на реда, като е образувано досъдебно производство.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари