Обраха автомобил пред блок "Лермонтов"
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Полицията разследва кражба от автомобил
На 15 януари в Първо РУ е получено заявление от водач, че предишния ден около 16:00 ч. бил паркирал управлявания от него автомобил с марка "Мерцедес" в района пред бл. "Лермонтов". Около 04:30 ч. при качването си в превозното средство, собственикът установил, че липсват 100 румънски леи, слънчеви очила и електрическа тротинетка.
Заявената щета е за около 1200 лева. По случая в Първо РУ е започната работа, като е заведена преписка за извършено престъпление по чл. 194 от НК.




















Георги Кандев: Напускам МВР
Продуктите от малката потребителска кошница поевтиняват с...
Учители готвят ефективна национална стачка
НОИ отчита масово бягство от пазара на труда преди пенсионна...
Учители готвят ефективна национална стачка