Откраднаха мултимедия от автомобил в "Дружба -1"
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

В Първо РУ разследват сигнал за кражба от автомобил
Според заявеното в полицията, деянието е извършено на 27 срещу 28 ноември, като след отключване е проникнато в автомобил с марка „Фолксваген“, модел „Пасат“ и е отнета мултимедия, за която потърпевшия не е посочил точната марка или модел.
Колата е била паркирана в гр. Русе, на ул. "Луй Айер" - в близост до кръстовище с бул. "Гоце Делчев". На местопроизшествието е извършен оглед от дежурна оперативна група на полицията и е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 195, ал. 1 от НК.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...