Новата магистрала край Сандански се свлече

1
Ами….,честито ви нова магистрала
Ами….,честито ви нова магистрала

Новооткритата отсечка на магистрала „Струма“ край Сандански се свлече.

„Ами….,честито ви нова магистрала, (Сандански – Кулата) Българи!!! Асфалт на 3 дни и….се свлече… Думи нямам….!!!“- написа до вестник „ВЯРА“ Валентин Търнаров, тръгнал за морето в Гърция.

Той изпрати кадри до редакцията от личният си джиесем. Инцидентът е станал преди два часа. Свлачището продължава, по всичко личи, че липсва желязото под асфалта. „Ставаме за смях в Европа! Остави , ами е и входната врата на България!

От три пътни възела единият пропадна, ред е на Левуново.– коментира Христо Пешников.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари