Новата магистрала край Сандански се свлече
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0

Новооткритата отсечка на магистрала „Струма“ край Сандански се свлече.
„Ами….,честито ви нова магистрала, (Сандански – Кулата) Българи!!! Асфалт на 3 дни и….се свлече… Думи нямам….!!!“- написа до вестник „ВЯРА“ Валентин Търнаров, тръгнал за морето в Гърция.
Той изпрати кадри до редакцията от личният си джиесем. Инцидентът е станал преди два часа. Свлачището продължава, по всичко личи, че липсва желязото под асфалта. „Ставаме за смях в Европа! Остави , ами е и входната врата на България!
От три пътни възела единият пропадна, ред е на Левуново.– коментира Христо Пешников.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат