Бойко Борисов: Ще имате магистрала, ако ни върнете на власт
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 0
"Върнете ГЕРБ на власт, за да ви построим автомагистрала "Струма", призова в Благоевград Бойко Борисов.
Лидерът на ГЕРБ присъства на откриването на многофункционална спортна зала в Трето основно училище. Така макар и в опозиция, Борисов прибави към колекцията си още една лентичка. Експремиерът преряза лентата заедно с кмета Атанас Камбитов, председателя на ОбС Радослав Тасков и директора на училището Михаил Спасов.
"Върнете ГЕРБ отново на власт, за да ви построим АМ "Струма", фирмите не работят, защото приеха закон, с който спряха отчуждаването на земите по трасето на магистралата. Строителите чакат докато не се произнесе съдът", обясни Борисов.
На откриването на залата трябваше да присъства заместник-министърът на спорта Йордан Йовчев, но той не дойде. "Съжалявам, че от министерството не дойдоха, но те знаят, че са там временно, затова", допълни Борисов.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%