Нов рекорд! Шофьор лети с над 240 км/ч в София

1
Само за месец повече от 8000 шофьори са засечени да се движат с над 125 км/ч само за месец
Само за месец повече от 8000 шофьори са засечени да се движат с над 125 км/ч само за месец

Само за месец повече от 8000 шофьори са засечени да се движат с над 125 км/ч само за месец

Установени са повече от 8000 нарушения, извършени от шофьори, карали с над 125 км/ч в София. Данните са само за месец и са получени от общинските табла. Има и нов рекорд - водач карал с над 240 км/ч. Това заяви председателят на Столичния общински съвет Георги Георгиев, цитиран от БГНЕС.

“Опасявам се, че като обявяваме новите рекорди, някой може да реши да ги бие. Това са черни рекорди. Най-често те са по Околовръстното”, добави Георгиев.

Той изрази надежда, че депутатите ще си свършат работата през септември, за да може над 700 общински камери да бъдат вързани, а и КАТ да има достъп до тях. Според него, само когато санкциите и наказанията са неизбежни, има превенция.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Кандидат за общ работник

Шефът:

– Какви претенции имате?

Кандидатът:

– 3000 лв. заплата и 40 дена отпуск.

– Ще ви дам 10 000 лв, секретарка и автомобил.

– Вие се шегувате!?

– Вие пръв започнахте!

Нови коментари