Нов ред за паркиране при снеговалеж - според датите от календара

0
Този нов ред въвежда община Ловеч - дано не хрумне и на община Русе!
Този нов ред въвежда община Ловеч - дано не хрумне и на община Русе! Снимка: БУЛФОТО

Община Ловеч въвежда нов ред за паркиране при снеговалеж и докато трае почистването в града, съобщават от общинската администрация, пише Novini.bg.

Паркирането от двете страни на уличното платно вече ще става според датите на календара и номерата на жилищата.

На четни дати ще се паркира от страната на четните номера на улицата, а при нечетни - обратно. Това съдържа заповед на кмета Корнелия Маринова.

Причината е необходимостта от осигуряване на безпрепятствено движение на снегопочистващата техника, както и от качествено почистване на уличните платна от падналия сняг.

Графикът се отнася за бул. "България", ул. "Съйко Съев", ул. "Търговска", ул. "Цачо Шишков" и ул. "Цар Освободител".

Началникът на РУП - Ловеч, се задължава да осигури необходимия личен състав за оказване на съдействие за изпълнение на заповедта.

Източник: Novini.bg
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Кандидат за общ работник

Шефът:

– Какви претенции имате?

Кандидатът:

– 3000 лв. заплата и 40 дена отпуск.

– Ще ви дам 10 000 лв, секретарка и автомобил.

– Вие се шегувате!?

– Вие пръв започнахте!

Нови коментари