Нов електробус тръгва по русенските улици
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 16

Нов електробус, марка SOR, ще бъде предоставен на "Общински транспорт Русе" АД за тестов период от два месеца със съдействието на Посолството на Чехия.
Официалното представяне на електробуса, в присъствието на чешкия зам.-посланик Ярослав Камас, Емил Кимак - представител на чешката марка и зам.-кмета по комунални дейности Наталия Кръстева, ще се състои на 29.01., понеделник, от 14 часа.
Предвидена е кратка обиколка на централната градска част с електробуса.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...