Нов безплатен паркинг в центъра на София
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0
Продължаваме да получаваме снимки и сигнали за шофьори, които не желаят да спазват правилата за движение или паркиране.
Читател изпрати снимка на кола, паркирана на пешеходна пътека на натоварен булевард в центъра на София. Кадърът е заснет днес около 12:20 часа на кръстовището на столичните булеварди "Патриарх Евтимий" и "Витоша", пише OFFNews.
"От снимката не се вижда, но паркираният автомобил пречеше не само на пешеходците, но и на движението на колите по булеварда. Често се случва там да паркират коли, но досега не е било чак толкова нагло", разказа нашият читател.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“