Николай Нанков заведе дело срещу Антон Кутев за 50 000 лева
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Според Кутев причината за делото е, че "е развалил съня" на Нанков
"Николай Нанков води дело срещу мен за 50 хиляди лева. Аз ще си спечеля делото. На Нанков му казах да седи далеч от съдебните зали, защото такива като него излизат като подсъдими отвътре."
Това заяви говорителят на служебното правителство Антон Кутев пред NOVA.
Според Кутев причината за делото е, че "му е развалил съня", а заради изнесените твърдения колегите на Нанков му се подигравали и той не можел да работи.
“Не Бойко Рашков трябва да вади факти за Хемус, а прокуратурата. Рашков го прави, защото тя не си свърши работата”, допълни той.
























Наркоделата оглавиха съдебната статистика в Русе
Започва изграждане на новия парк в квартал „Здравец“
Пенчо Милков: Община Русе не източва езерото Текето
Ритейл паркът в квартал „Дружба“ ще има 10 търговски обекта
НСИ отчита спад в цените на имотите в Русе