Нефтеното петно може да излезе в морето
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Все още личат следите от нефтения разлив, който покри територията на варненското пристанище през уикенда.
Нефтосъбирач го отстрани,но останалото нефтено петно може да излезе в морето. Яхтеното пристанище се намира непосредствено до Морска гара, където акостират луксозните пасажерски кораби. Сигналът за замърсяването е подаден и до Регионалната инспекция по околна среда и води и ще бъдат предприети всички необходими мерки източника на замърсяването да бъде установен.
























Станислав Анастасов: Запорираха ми сметките, не мога да си...
Николай Радулов: Във Варна е лакомо за престъпници
Румъния прие проектозакон за сливане с Молдова
Държавата бави ремонта на булевард „България“
По-високи осигуровки и по-скъпи винетки