Не е проблем, че по митниците вземат по 5 евро на камион
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 1

"Не е най-големият проблем, че по митниците взимали по 5 евро от камион", заяви в ефира на БНТ Емил Димитров-Ревизоро, депутат от Обединени патриоти във връзка с акцията на "Кулата" преди няколко дни.
"Голямата контрабанда по пристанищата се случва. Много контейнери бяха заловени. Има голям успех при цигарите, там 2 млн. се иззеха", коментира Ревизоро.
Димитров обясни, че от 80 г. насам е държавен служител.
"Не е редно единствените, които се трудят да са разследващите журналисти в такива случаи. Те трябва да поощряват, а не само те да работят", допълни той.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“