Не е проблем, че по митниците вземат по 5 евро на камион

0
По-голяма контрабанда има на пристанищата, смята Емил Димитров-Ревизоро
По-голяма контрабанда има на пристанищата, смята Емил Димитров-Ревизоро Снимка: БГНЕС

"Не е най-големият проблем, че по митниците взимали по 5 евро от камион", заяви в ефира на БНТ Емил Димитров-Ревизоро, депутат от Обединени патриоти във връзка с акцията на "Кулата" преди няколко дни.

"Голямата контрабанда по пристанищата се случва. Много контейнери бяха заловени. Има голям успех при цигарите, там 2 млн. се иззеха", коментира Ревизоро.

Димитров обясни, че от 80 г. насам е държавен служител.

"Не е редно единствените, които се трудят да са разследващите журналисти в такива случаи. Те трябва да поощряват, а не само те да работят", допълни той.

Източник: БНТ
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари