Наум Шопов е постъпил в болница с Ковид-19
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 0

За това съобщи лично актьорът в социалните мрежи
"На доста от вас им направи впечатление, че изчезнах от всякъде след като ви споделих за моята среща с вируса. Причината за това беше, че се наложи да постъпя в болница. За щастие, нещата вече се стабилизираха. Момичетата ми са също са добре! Надявам се, този път да е окончателно за всички ни! Нямам търпение това да се превърне в просто неприятен спомен. Благодаря ви“, написа Наум Шопов във Фейсбук.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия