НАП продава къща за гости за над 1 милион лева

5

Имотът включва басейн, гараж и пълно обзавеждане

Националната агенция за приходите продава къща за гости в свиленградското село Мезек с начална цена от 1,060,000 лева с ДДС. Имотът се състои от две отделни сгради и включва действащ басейн, гараж, собствен кладенец и пълно обзавеждане, съобщиха от НАП - офис Хасково.

Огледите на имота започват утре - 17 юли, и ще продължат до 23 юли включително. Кандидат-купувачите могат да разгледат къщата след предварителна уговорка с публичния изпълнител, който отговаря за търга.

Характеристики на имота

Основната сграда представлява двуетажна масивна къща с общ площ от 420 квадратни метра и допълнителна мансарда. Първият етаж включва кухня, бар и салон за хранене, докато на втория етаж и мансардата са разположени стаите за гости. Част от стаите са с изглед към басейна, а други гледат към двора.

Басейнът има размери 11 на 6,5 метра, а гаражът е отделна едноетажна сграда с площ от 35 квадратни метра. Имотът разполага с помощна постройка тип барбекю с кухненски и мокър бар, както и с модерна поливна система и съоръжения за детска площадка.

Условия за участие

Ценовите предложения и депозитът за участие се приемат до 24 юли включително. Депозитът е в размер на 20% от стартовата цена - 212,000 лева. Подробности и снимки от имота са достъпни в Портала за продажби на НАП.

Привлекателна локация

Село Мезек се намира в подножието на Родопите и през последните години привлича активно туристи заради възможностите за еко-туризъм, риболов и практикуване на водни спортове. Селището е известно с тракийски археологически паметници и винарска традиция.

Препоръки от НАП

От приходната агенция препоръчват при затруднения в плащането на дължими данъци и осигуровки, гражданите и фирмите да се свързват своевременно с публичните изпълнители от дирекция "Събиране", за да не се стига до принудително изпълнение.

Информация за внасянето на просрочени задължения може да се получи на телефоните на НАП: 0700 18 700 или 02/9859 6801, както и от официалния сайт на агенцията.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 0
    2
    НАП
    Е сатрап!СКОРО ЩЕ ГИ СЪДЯ ПЕ..РАСИТЕ МУ ПРОСТИ,УМИШЛЕНО МИ ЗАДЪРЖАТ КОЛАТА ДА ГНИЕ НА ПАРКИН КОЙТО АЗ ПЛАЩАМ ОТКАЗАХ ДА ПЛАТЯ СУМАТА КОЯТО СЕ РАВНЯНА НА ДВЕ ТАКИВА КОЛИ КОЛИ КАТО ВЪПРОСНАТА!СКОРО ОТРЕПКИ ВИЕ ЩИ МИ ПЛАЩАТЕ НЕ АЗ!!!
  • 2
    1
    Анонимен
    Кой ли патлак е изгърмял? А в Пиринс ко е пълно с патлашки къщи без касови бележки и НАП- А спи целого дишно зимен сън! Разходете се до Огняново и ще разберете за кво иде реч!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Две мутри отишли на балет. Единият заспал, а другият го ръчка:

- Събуди се, бе, заради тебе тия тука на сцената ходят на пръсти!

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари