Надзирателите излизат на протест
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0

Протест на надзиратели в цялата страна навръх професионалния им празник.
Те настояват за по-добри условия на труд, предаде Нова телевизия / NOVA.
Искат 20% увеличение на заплатите, условия на труд равни с тези на работещите в МВР, както и увеличение на щата.
При предишното си недоволство служителите на затворите постигнаха 5-процентов скок на заплатите.
Сега обаче те отново настояват за по-сериозни действия от страна на властта – особено след като МВР получи 100 милиона лева допълнително.
В сряда готвят протест пред съдебните палати в градовете.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия