Над 300 нови знамена монтират на входно-изходните пътища на Русе
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0
Общинско предприятие „Русе арт” започна подмяна и поставяне на 308 нови знамена на входно-изходните пътища – София - Русе - София, Варна - Русе - Варна и Силистра - Русе - Силистра. Флагове вече ще се развяват и в още едно направление - Дунав мост-Център по бул. „България“.
Знамената са три вида - на Република България, на Община Русе и на Европейския съюз.
В направлението Русе-Силистра вече са монтирани 48 флага. На изхода за София ще бъдат поставени 160 броя. Предстои монтирането и на 80 флага в направление Русе-Варна, както и на още 20 по бул. „България“.




























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста