Стойчо Кацаров: Искаме да върнем малките ученици в клас още следващата седмица
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0
Още следващата седмица Министерството на образованието ще опита поетапно да върне учениците от 1-ви до 4-ти клас в училище
Това стана ясно на брифинг на служебните министри на здравеопазването и образованието Стойчо Кацаров и Николай Денков.
„Искаме да върнем децата още следващата седмица присъствено“, заяви Кацаров.
Още днес ще бъде обявена обществена поръчка за тестове тип „близалка“ за 13 млн. лв. Тестването на децата няма да бъде задължително, но родителите, които не дадат съгласие, ще трябва да оставят децата вкъщи. Те ще учат от дистанция.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия