Медицинска сестра го отнесе заради нахапаното момиченце
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Медицинската сестра на ОДЗ "Веселушко" е отстранена от работа заради случая с малката Берна.
Това съобщи току-що кметът на Бургас Димитър Николов, пипе Флагман.
Градоначалникът още на 11-ти октомври разпореди пълна проверка на случая с пострадалото момиченце.
До този момент е констатирано, че Берна е пристигнала в детската градина рано сутринта със седем нахапвания по цялото тяло. Медицинската сестра, която я е прегледала, не намерила това за смущаващо, тъй като детето било жизнено и според нея проблем нямало. Заради това и тя не е сигнализирала родителите. Това категорично оборва тезата на майката на Берна - Ваня Пеева Риза, която твърдеше, че детето й е нахапано от друг малчуган в детската градина.
Припомняме, че съдебният лекар все още не е установил от коя дата са раните на малкото момиченце.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат