Малкото премиерче бе нарисувано като началник на голяма шайка!
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Малкото премиерче бе нарисувано като началник на голяма шайка!
Така ги наричаше един от отряда „Антон“, но и него нахраниха, както всички нелегални, след като слязоха от гората! Интересно е, че творци на политкарикатурата станаха хора, които мезеха заедно с малкото премиерче. Човек не знае откъде ще изпълзи майстор на четката и молива! А може би гадната банда, която ни управлява днес е разказана като приказка, защото е ден на детето?!
Така че поотрасналите ретарди, които още не са разбрали – да разберат!
Арман Бабикян
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия