Майка дари бъбрек на сина си
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

Варненка е дарила бъбрек на 36-годишния си син, пише Moreto.net. Бъбречната трансплантация е направена в столичната "Александровска болница".
Състоянието на майката и на сина след трансплантацията е стабилно, съобщиха от болницата.
Операцията е извършил екипът на проф. Петър Симеонов, началник на Клиника по урология в болницата.
Това е седмата бъбречна трансплантация направена от жив донор в "Александровска болница" през тази година. Освен тях в болницата са направени и 12 трансплантации от трупен донор.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат