Локомотив поведе над Лудогорец след спорна дузпа

0
Не стана съвсем ясно дали вратарят Наумов фаулира Мартинович в пеналта на Лудогорец Видео: GONG.bg

Лудогорец и Локомотив Пд излизат от 20 ч. в Разград в мач от последния, 36-и кръг на Първа лига.

Двубоят е напълно протоколен за шампионите, които пуснаха в почивка почти всички свои асове още след финала за Купата, загубен от Ботев.

Резултатът е 0:1

Локомотив Пд поведе в 32-ата минута от спорна дузпа. Не стана съвсем ясно дали вратарят Наумов фаулира Мартинович в пеналта на Лудогорец. Но съдията Георги Давид отсъди дузпа, реализирана от Мартин Камбуров за 0:1.

Георги Дерменджиев пуска "бебетата" - състава, който бе обичаен по-скоро за дублиращия тим на разградчани, играл във Втора лига, като единственият чужденец в него е капитанът днес Игор Пластун.

Локо Пд излиза с обичайните си титуляри и химерна надежда да изпревари Дунав, който по същото време играе срещу ЦСКА в Русе. Пловдивчани ще разчитат на загуба на русенци, както и на своя победа, а освен това и да финишират с по-добра обща голова разлика от Дунав. Преди последния кръг Дунав има 52 точки /45-44 голова разлика/, а Локо Пд 49 /48-51/.

Източник: GONG.bg

Най-висша форма на препоръка в България: "Кажи, че аз те пращам"!