Кражба на ток в центъра на Русе
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Вчера в Първо РУ е получено съобщение от служител по енергиен контрол при "Енерго-Про Мрежи", относно осъществено неправомерно присъединяване към електроразпределителната мрежа на частен имот.
Служителят бил установил това в електрическо табло, монтирано на фасадата на сграда, намираща се на ул. Иван Вазов в Русе, където посредством съответни приспособления е бил захранван с електроенергия частен имот на ул. Константин Димчев, с което са създадени условия за непълно отчитане на потребената електрическа енергия.
По случая е образувано досъдебно производство срещу неизвестен извършител за престъпление по чл. 234 в, ал. 1 от НК.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...