Кражба на ток в село Писанец
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 1

Екип на "Енерго - Про" вчера е сигнализирал за поредното неправомерно присъединяване към електропреносната мрежа в с. Писанец, информират от Областната дирекция на МВР - Русе.
Съобщението за констатираната нередност е подадено вчера преди обед в РУ – Ветово. Служител на електроразпределителното дружество е установил, че в частен дом в селото са били създадени условия за непълно отчитане на употребената ел.енергия.
На място в жилището е извършен оглед и сигналът е документиран като е заведено дознание.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...