Крадци потрошиха Автогара - Юг в Русе и спокойно изнесоха техниката
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0
Охранителните камери са запечатали случилото се
Навръх Нова година вандали вилняха и отмъкнаха техника от Автогара Юг - Русе. Според управителя Янко Янков престъплението е извършено за около 15 мин, разкрива NOVA. Охранителните камери са запечатали случилото се.
Крадците влезли през счупен от тях прозорец и задигнали един компютър и няколко монитора. След подаден сигнал до полицията, разказва Янков, униформените проверили мястото за отпечатъци, но казали, че ще продължат работата си по случая след празниците.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра