Крадци потрошиха Автогара - Юг в Русе и спокойно изнесоха техниката

3
Полицаите проверили мястото за отпечатъци, но казали, че ще продължат работата си по случая след празниците
Полицаите проверили мястото за отпечатъци, но казали, че ще продължат работата си по случая след празниците Видео: NOVA

Охранителните камери са запечатали случилото се

Навръх Нова година вандали вилняха и отмъкнаха техника от Автогара Юг - Русе. Според управителя Янко Янков престъплението е извършено за около 15 мин, разкрива NOVA. Охранителните камери са запечатали случилото се.

Крадците влезли през счупен от тях прозорец и задигнали един компютър и няколко монитора. След подаден сигнал до полицията, разказва Янков, униформените проверили мястото за отпечатъци, но казали, че ще продължат работата си по случая след празниците.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари