Контрол = Нула
- Автор: С. Николов
- Коментари: 0

Ето така се използва ремонтирания участък от пътя към бъдещия паркинг за тежкотоварни камиони. Изчакват отстрани за да се включат в колоната без да чакат на опашката.
Спират там в нарушение на пътната организация. И това само на 100 метра от автомобила на полицията. Това е постоянно явление там. Създава се трудност за преминаване към безмитна зона и фирмите в района.























Моторист загина на булевард „България“
Моторист загина на булевард „България“
Калин Янакиев: Ветото върху санкциите срещу Русия е позор
Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“