Колчета изчезват мистериозно от булевард "Липник"
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 3

Читателката на Dunavmost.bg Нели ни изпрати снимка и запитване.
Въпросът й е конкретно към кмета на Русе - "Кмете, къде са ти колчетата?"
Наистина важен въпрос, но преди кмета трябва да попитаме фирмата изпълнител на въпросния проект за поставяне на подобни разграничители - е, като ги видяхте, че са метални, не се ли сетихте каква ще е съдбата им? И толкова ли нямаше начин да ги закрепите по-стабилно към основата?
Защото има прибрани хора, особено като стане въпрос за метал.
Тази снимка е от днес и на нея от 5 има 3 колчета.
Утре и толкова може да няма.
То утре може някой и тротоара да е прибрал!
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат