Кола с газова уредба се запали на булевард "България"
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Три сигнала за произшествия и инциденти са наложили намесата на екипи от РДПБЗН – Русе през изминалото денонощие.
За времето от 17:32 до 18:15 часа, служители от Втора РСПБЗН - Русе с един автомобил са пратени на сигнал за запалване в лек автомобил с газова уредба на булевард "България" в Русе, възникнало заради късо съединение. При произшествието не са пострадали хора.
Между 20:30 и 20:50 часа е оказано съдействие за отстраняване на опасно надвиснал елемент от фасадата на блок „Ахелой“ в Русе.
В 21:40 часа екип на РСПБЗН - Сливо поле е пратен за съдействие на улица в град Сливо поле, заради сигнал за разлято масло на пътното платно.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“