Кола изгоря на магистрала "Хемус"
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Пожар изпепели кола на магистрала "Хемус" край Варна.
Шофьор на 40 години оцеля в катастрофа край Варна, при която колата му пламна и бе унищожена, преди огнеборците да изгасят пламъците, предаде Petel.bg.
Инцидентът стана на автомагистрала „Хемус” в посока Варна - преди отбивката за кв. „Повеляново”.
„Сигналът е подаден около 20:15 часа. На мястото са пристигнали пожарникари, които са изгасили горящата кола. Тя е управлявана от 40-годишен водач. Вероятно на мокрия асфалт и поради несъобразена скорост автомобилът е излязъл от пътя, ударил се е в мантинелата и е пламнал. Шофьорът е успял да излезе навреме и е невредим, а огънят е потушен от дошлите пожарникари”, съобщиха от пресцентъра на полицията.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...