Катастрофиралата линейка в София е била без пациент
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Катастрофиралата линейка в София е била без пациент.
Както Dunavmost писа по-рано, катастрофа стана между линейка и лек автомобил на пътя София - Перник в района на Черния кос.
Сигналът е подаден малко след 13:00 часа. Ударили са се линейка и лек автомобил. По време на инцидента в линейката не е имало пациент или лекар. Това съобщиха за Агенция „Фокус“ от пресцентъра на МВР. Бил е само шофьорът.
Шофьорът на лекия автомобил е транспортиран в болница.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%