КАТ да се събуди най-накрая!
- Автор: И. Д.
- Коментари: 8
Публикувайте това безобразие с обръщение към КАТ да се събудят най-накрая.
Това тройно изпреварване се случва на спускането преди Мойсев баир посока Русе.
Всички знаем, че на това място има една лента за движение.
Многократно съм сезирал органите на реда и от година обещават да затегнат контрола.
По 4 пъти на ден минавам по този път и нито веднъж не съм видял полиция.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия