Кървав ад на пътя! Кола се заби челно в "Камаз"
- Редактор: Кристина Маринова
- Коментари: 0

Двама млади мъже загинаха в жестока катастрофа на пътя между Кричим и Устина, съобщиха от полицията.
Сигналът за тежкия инцидент е подаден в полицията снощи в 21.20 часа.
По първоначални данни, лек автомобил "Форд", с който се придвижвали трима жители на Кричим, навлязъл в лентата за насрещно движение и се блъснал челно в товарен автомобил "Камаз".
При удара на място са починали пътниците в колата, на 25 и 21 години. 23-годишният шофьор, който е неправоспособен, е настанен в болница без опасност за живота. Той е тестван с дрегер за алкохол и резултатът е отрицателен.
Няма данни за употреба на алкохол от страна на водача на камиона, на 36 години, също от Кричим.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%