Капитанът на Лудогорец е заразен с Covid-19

0
Дяков се чувства много добре, без да има симптоми на болестта
Дяков се чувства много добре, без да има симптоми на болестта Снимка: Lap.bg

Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков даде положителна проба за Covid-19, съобщават от клуба по футбол

Опитният халф е поставен веднага под карантина в домашни условия. "Той се чувства много добре, без да има симптоми на болестта", уточняват от клуба.

След новия случай на коронавирус в Лудогорец представителният отбор и служителите, ангажирани с него, незабавно дадоха повторен PCR-тест. Всички резултати са негативни, се посочва още в съобщението.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари