Кадри от завръщането на златните ни момичета от Москва
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0
0
Националният ни отбор по художествена гимнастика се прибра от турнира от веригата Гранд При в руската столица Москва.
Българките станаха шампионки в многобоя и завоюваха сребърни отличия на финала с пет ленти и два обръча и три чифта бухалки.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!


























МВР - Варна: Олег Невзоров не е задържан
КЗК глоби две фирми за фалшиво масло
Държавата подготвя дефиниция за енергийна бедност
Калин Стоянов даде Иван Демерджиев на прокуратурата
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"