Изгониха говорителката на Белия дом от ресторант, защото работи за Тръмп
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Говорителката на Белия дом Сара Сандърс заяви, че е била изгонена от ресторант, където е искала да вечеря, с мотива, че работи за президента Доналд Тръмп, предаде Франс прес.
"Вчера вечерта собственичката на (ресторант) "Ред хен" в Лексингтън, (щата) Вирджиния, ме помоли да напусна, защото работя за президента на Съединените щати. Учтиво си тръгнах", написа в Туитър Сандърс.
"Действията й говорят много повече за нея, отколкото за мен. Винаги правя всичко възможно да се отнасям с уважение с хората, включително с тези, с които не съм съгласна и ще продължа да правя така", каза Сандърс, цитирана от Ройтерс.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...