Ивет Лалова стана шампионка в спринта на 100 метра!
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

Ивет Лалова спечели първата балканска титла за България от състезанието в румънския град Питещ, предаде Kmeta.bg.
32-годишната спринтьорка не срещна никаква съпротива от съперничките си и без да се напъва стигна до златния медал с резултат 11.58 сек.
В същата дисциплина при мъжете Денис Димитров се нареди трети в най-бързата първа серия, след като финишира за 10.47 сек.
Възпитаникът на Валя Демирева беше изпреварен от азербайджанеца с турски паспорт Рамил Гулиев, който спечели бягането с 10.30 сек, както и от Емре Барнес (Турция) - 10.32 сек.
Другият български представител на 100 м - Силян Георгиев, завърши трети във втората серия с 10.77 сек.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра