Искам кмета на Русе да скочи с джипа си в някоя дупка
- Автор: Дидо
- Коментари: 4
"Искам да питам кмета на Русе кой ще ми плати щетите - скъсана гума и изкривена джанта, благодарение на огромна дупка по ул. Дондуков Корсаков 8?
Ако въобще има някакъв глас кмета, че като гледам е безгласен, няма думата за нищо.
Искам с джипа си да скочи в някоя дупка и да потроши цялата си предница.
Събира пари от данъци, отделно данък от 500 лв за такси и накрая резултатът е никакъв, само прибират пари..."




























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат