Информацията за безплатен градски транспорт в София е фалшива
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Информацията за безплатен градски транспорт в София през август и септември е фалшива.
Това съобщиха от пресцентъра на Центъра за градска мобилност по повод сигнали за разлепени листовки за безплатен градски транспорт.
Няма решение на ЦГМ или на Столичната община за подобна мярка, нито каквито и да е обстоятелства, които да налагат нейното въвеждане. Центърът за градска мобилност напомня на пътниците в обществения транспорт, че са длъжни да имат редовен превозен документ.























Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“