Хванаха русенец с 3 промила алкохол
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0

Бързо производство е започнато и срещу друг водач, който е бил хванат от сливополските полицаи да кара след употреба на алкохол.
На 07.11.2015 г., в 20:35 часа, в с. Ряхово на ул. Цар Борис, дежурен наряд на РУ-Сливо поле, спира за проверка лек автомобил "Сеат Ибиза" управляван от И.И. на 61 г. от Русе.
При последвалата проба за употреба на алкохол с техническо средство се е оказало, че мъжът е седнал зад волана пил.
Пробата била положителна – отчетени са 2.94 промила. На И.И. е съставен акт и му е връчен талон за кръвно изследване.
По случая е започнато бързо производство срещу 61-годишния мъж.























Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...
Моторист загина на булевард „България“