Хванаха млад мъж с марихуана в Две могили
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

В РУ – Две могили изясняват притежаване на наркотици
Случаят е от 1 октомври т.г., когато около 18:10 часа в гр. Две могили, до вход на стопански постройки, екип от местното районно управление е извършил проверка на 20-годишен, който е управлявал лек автомобил „Дачия Логан“.
В хода на полицейските действия, служителите са открили у лицето наркотици – две прозрачни полиетиленови топчета, в които е имало зеленикава тревна маса с характерна миризма, както и цигара с трева, за които младият мъж е заявил, че са с марихуана.
Установеното от полицаите е документирано в районното управление, като е заведена преписка, с оглед изясняване на престъпление по чл. 354а, ал.1 от НК. По случая работата продължава.
























Tръби за отпадни води изплуваха от язовир Николово
Tръби за отпадни води изплуваха от язовир Николово
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното...
По-високи осигуровки и по-скъпи винетки
По-високи осигуровки и по-скъпи винетки