Хванаха мъж в Бяла с наркотици
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Служители на РУ – Бяла разследват притежание на наркотици.
Вчера при полицейска проверка на лек автомобил БМВ, извършена в гр. Бяла, служителите на реда са установили като водач 24-годишен местен жител. Във водача е намерена зелена суха тревна маса, реагираща на марихуана, а при извършено претърсване на автомобила е открито и зелено топче суха тревна маса, което също е дало положителна реакция за марихуана.
Последвало е претърсване на адреса на 24-годишния, където са открити още количества зелена суха тревна маса, реагираща на марихуана.
По случая е образувано досъдебно производство по описа на РУ-Бяла, за престъпление по чл.354а от НК.
























Станислав Анастасов: Запорираха ми сметките, не мога да си...
Николай Радулов: Във Варна е лакомо за престъпници
Румъния прие проектозакон за сливане с Молдова
Държавата бави ремонта на булевард „България“
По-високи осигуровки и по-скъпи винетки