Хванаха кмет да краде ток

2
Кметът бил заловен в крачка от служители на EVN, с които е имало полицаи
Кметът бил заловен в крачка от служители на EVN, с които е имало полицаи Снимка: bTV / архив

Кметът на едно от селищата в община Карлово е бил заловен преди дни да краде ток, съобщи ПБ Новинар.

Той се е прикачил незаконно към друг електромер.

Кметът бил заловен в крачка от служители на EVN, с които е имало полицаи.

Заради кражбата, кметът ще трябва да плати в пъти електроенергията, която законно е ползвал. Ако не го направи, той може да бъде съден.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари