До кога г-н Кмете?
- Автор: М. Огнянов
- Коментари: 19
1
До кога господин Кмете и господа полицаи ще ни се случват такива неща?
Да го е страх човек да си остави колата пред блока!?
До кога няма да има осветление по улиците?
Ако имаше осветление това нямаше да се случи, нито за въпросния случай, нито за още мнозина си изпатили през последните десетина дни.

























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%