Хванаха избягалата вълчица от зоопарка в Благоевград
- Редактор: Паола Димитрова
- Коментари: 0

Заловиха 8-месечната вълчица, избягала от благоевградския зоопарк, съобщават от Nova tv. На деветия ден тя беше локализирана и упоена.
Животното било подгонено от експерти от фондация „Четири лапи” и служители на зоопарка, но вместо към клетката си, то се насочило към тази на мечките, която в момента е празна.
След като издебнали удобен момент, вълчицата била уцелена със стрела с упойка.
В момента животното е в клетката си и се възстановява.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%