Гришо разби Ник Кириос на Australian Open
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Григор Димитров разби фаворита на домакините Ник Кириос в мач от осминафиналите на Australian Open.
Най-добрият български тенисист спечели след великолепна тенис битка, завършила 7:6(3), 7:6(4), 4:6, 7:6(4) за 3 часа и 30 минути игра.
Победителят от този двубой ще има за съперник на четвъртфиналите Кайл Едмънт.
"И аз ви обичам, благодаря!" - с тези думи започна интервюто на Григор след мача под възгласите "Гришо, обичаме те!" от българската агитка в публиката.
"Да играя срещу Ник винаги е трудно – наскоро загубих от него. Той сервира невероятно, играе невероятно. Заслужава уважение, бори си през цялото време.
Имахме великолепна 2017-та година. Това беше мечтана година за целия екип. Опитваме се да надграждаме всеки един ден. Винаги съм бил перфекционист. Стъпка по стъпка се движим напред.", каза Григор.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат