Глутница вълци опитали да избягат от зоопарк във Франция

0
Четири от животните са били застреляни заради "опасно поведение"
Четири от животните са били застреляни заради "опасно поведение"

Френска зоологическа градина бе временно затворена, след като глутница от девет вълка избяга от заграждението си

Няма пострадали хора по време на инцидента миналия уикенд в зоологическата градина Trois Vallées в Монредон-Лабесони, Южна Франция, предаде ВВС, цитирана от News.bg

Животните разрушили предпазни заграждения и се покатерили по оградата, но така и не излезли извън зоопарка.

Четири от тях са били застреляни заради "опасно поведение", съобщи служителят на зоопарка Фабиен Шоле пред AFP. Останалите пет са върнати в заграждението си и упоени от специалисти, които са били повикани на мястото на инцидента.

"По това време в зоологическата градина не е имало много хора и в нито един момент обществото не е било в непосредствена опасност", каза Шоле.

Той обаче добави, че зоологическата градина трябва да бъде затворена, докато не се решат проблемите със сигурността. Няма да се приемат посетители до средата на януари.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари