Глобиха Volkswagen с близо 200 милиона канадски долара
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Съд в Торонто в сряда нареди на Фолксваген да плати глоба в размер на 196,5 милиона канадски долара (150 милиона щатски долара).
Това се случи след като автомобилният производител се призна за виновен за нарушаване на екологичните закони при скандала с фалшифицирането на данните за вредните емисии, съобщи АФП, предава БГНЕС.
Съдът прие споразумение, което германският автомобилен производител постигна с правителството на Канада. През декември то повдигна 60 обвинения срещу компанията.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...