Галена обидена на Преслава
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Приключи 14-та официална церемония по връчване на Годишните музикални награди на телевизия “Планета”.
За доброто настроение на гостите се погрижи Устата, който бе водещ на събитието, а общо 23 бяха отличията, които отидоха при най-заслужилите изпълнители на музикална компания “Пайнер”, съобщава Блиц.
15 бяха категориите, в които зрителите определиха призьорите, а още бяха 8 специалните отличия. Певица на годината стана Преслава. Големият отсъстващ от наградите бе Галена. Фолк звездата получи 5 приза в различните категории, но така и не се появи, за да получи отличията си.
Какви са причините за това? Засега изпълнителката запазва мълчание, но пък във фейсбук профила й се появиха любопитни знаци, по които феновете вече правят своите хипотези.
Певицата хареса пост на почитател, който пише: "Честити 5 награди! С право не отиде на тъпите им награди, които раздадоха! Ти си певицата с най-много участия, най-гледани песни, най-големи хитове, най-много спечелени класации, най-добрите проекти в жанра, най-пълните клубове и накрая "Певица на годината" става певица без нито една друга спечелена награда... Пълен абсурд! Ти си реалната "Певица на годината"!"























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК