Фейсбук призна, че "убива" батерията на телефона ни
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0

Фейсбук най-накрая признават, че мобилната им апликация източва батерията на смартфона ви.
Въпреки че не дадоха подробности как, от социалната мрежа обещаха, че ще оправят този проблем, пише BIG5.
Мрежата на Зукерберг е получила съобщение, в което някои експерти показват кои са основните консуматори в телефона ви и се оказва, че Facebook може да ви лиши от връзка със света много бързо.
Ари Грант се опитал да докаже на Зукерберг, че основният проблем идва от постоянното натоварване на процесора на телефона, както и безкрайното пингване.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...