Ето как джигитите в Русе запазват паркоместа
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0
Екипът на Dunavmost.bg попадна на тази интересна снимка във Фейсбук.
Да се смеем или плачем?
На вас оставяме да прецените дали този русенски джигит е запазил паркомясто законно, странно или нагло.
Това, което ние се чудим е:
- Запазването на паркомясто със столове, правилно ли е?
- Ако всеки сложи по два стола на улицата какво ще стане?
- Кои общински служители отговарят и следят за подобни нарушения?
- От къде намериха тези стари телевизори?
- При положение, че има телевизори на улицата, защо трябва да има и столове?
- Може би това е нов вид тротоарно право предоставено от общината за нов вид заведения, на които ще можем да седим, да си пафкаме и да си гледаме телевизия?

























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра